sezóna 2011/2012 - SHL(Světelská hokejová liga)
3. 10. 2011
KONEČNÁ TABULKA SHL - I.kolo ( 2011)
poř. | Mužstvo | V | N | R | P | Skóre | Body |
1. | Zlodějka | 13 | 1 | 0 | 1 | 108:40 | 41 |
2. | H.Lhota | 12 | 1 | 1 | 1 | 93:25 | 39 |
3. | Montraz | 11 | 1 | 0 | 3 | 112:47 | 35 |
4. | D.Březinka | 11 | 0 | 2 | 2 | 100:46 | 35 |
5. | Zboží | 9 | 1 | 0 | 5 | 84:62 | 29 |
6. | Druhanov | 8 | 1 | 0 | 6 | 79:61 | 26 |
7. | Kejžlice | 8 | 0 | 1 | 6 | 67:58 | 25 |
8. | Litrpůl | 8 | 0 | 1 | 6 | 68:61 | 25 |
9. | AHS Kámen | 6 | 1 | 0 | 8 | 85:66 | 20 |
10. | Kadlečák | 6 | 0 | 1 | 8 | 60:72 | 19 |
11. | Kunemil | 6 | 0 | 0 | 9 | 47:63 | 18 |
12. | Pivo | 6 | 0 | 0 | 9 | 45:85 | 18 |
13. | Sešlost | 5 | 0 | 1 | 9 | 45:66 | 16 |
14. | Žabinec | 3 | 1 | 0 | 11 | 48:83 | 11 |
15. | D.Město | 1 | 0 | 0 | 14 | 38:112 | 3 |
16. | V.Losenice | 0 | 0 | 0 | 15 | 23:147 | 0 |
V- výhra(3b); N- výhra na nájezdy(2b); R- remíza/prohra v nájezdech(1b);
P- prohra
Výsledky zápasů v základní skupině SHL 2011/2012(I.KOLO)
AHS Kámen
|
Žabinec 4:5
Druhanov 4:2
H.Lhota 2:4
|
V.Losenice12:1
D.Březinka 4:8
Sešlost 3:0
|
D.Město 14:3
Zlodějka 2:7
Litrpůl4:5
|
Kejžlice 6:7
Zboží 4:7
Pivo 8:4
|
Montraz 5:7
Kunemil 7:1
Kadlečák6:5SN
|
HC Zboží
|
Pivo 8:1
Kejžlice 2:7
D.Březinka 6:3
|
Kadlečak 2:3
Montraz 6:3
Kunemil 6:3
|
Žabinec 6:4
Druhanov 5:7
H.Lhota 4:3SN
|
V.Losenice 13:3
AHS Kámen 7:4
Sešlost
|
D.Město 4:1
Zlodějka 3:12
Litrpůl
|
Montraz
|
D.Město 20:1
Zlodějka 6:4
Litrpůl 4:3SN
|
Kejžlice 6:2
Zboží 3:6
Pivo 8:2
|
D.Březinka 4:6
Kunemil 5:2
Kadlečák 11:2
|
Druhanov 6:0
H.Lhota 1:9
Žabinec 12:2
|
Kámen 7:5
Sešlost 6:3
V.Losenice13:0
|
Zlodějka
|
Kadlečák 3:2
Montraz 4:6
Kunemil 6:0
|
Žabinec 3:8
Druhanov 7:4
H.Lhota 3:0
|
V. Losenice 15:4
Kámen 7:2
Sešlost 8:1
|
D.Město 7:3
D.Březinka 5:4SN
Litrpůl 5:2
|
Kejžlice 5:3
Zboží 12:3
Pivo13:3
|
H.Lhota
|
Sešlost 1:5
V.Losenice13:2
Kámen 4:2
|
Litrpůl 9:1
D.Město 9:2
Zlodějka 0:3
|
Pivo 7:1
Kejžlice 7:1
Zboží3:4SN
|
Kadlečák 4:3
Montraz 9:1
Kunemil 3:1
|
Žabinec 10:1
Druhanov1:8
D.Březinka 2:1SN
|
Kadlečák
|
Zlodějka 2:3
Litrpůl 2:7
D.město 5:3
|
Zboží 3:2
Pivo 4:5
Kejžlice 3:1
|
Kunemil 6:5
D.Březinka 6:7
Montraz 2:11
|
H.Lhota 3:4
Žabinec 6:3
Druhanov 3:11
|
Sešlost 2:4
V.Losenice 8:0
Kámen 5:6SN
|
D.Březinka
|
Kejžlice 9:1
Pivo 7:5
Zboží3:6
|
Sešlost 9:1
Kámen 8:4
V.Losenice 13:3
|
Montraz 6:4
Kadlečák 7:6
Kunemil 8:2
|
Litrpůl 2:5
Zlodějka4:5SN
D.Město 11:4
|
Druhanov4:2
Žabinec 7:2
H.Lhota1:2SN
|
Žabinec
|
Kámen 5:4
Sešlost 4:3SN
V.Losenice 5:0
|
Zlodějka 3:8
Litrpůll 4:5
D.Město 6:3
|
Zboží 4:6
Pivo 1:5
Kejžlice 3:5
|
Kunemil 2:4
Kadlečák 3:6
Montraz 2:12
|
H.Lhota 1:10
D.Březinka 2:7
Druhanov3:5
|
Litrpůl
|
Kunemil 3:4
Kadlečák 7:2
Montraz 3:4SN
|
H.Lhota 1:9
Žabinec 5:4
Druhanov10:3
|
Sešlost 4:6
V.Losenice 8:1
Kámen 5:4
|
D.Březinka 5:2
D.Město 5:4
Zlodějka2:5
|
Pivo 5:6
Kejžlice 4:1
Zboží
|
Kunemil
|
Litrpůl 4:3
D.Město 3:1
Zlodějka 0:6
|
Pivo 4:1
Kejžlice 0:6
Zboží3:6
|
Kadlečák 5:6
Montraz 2:5
D.Březinka 2:8
|
Žabinec 4:2
Druhanov 3:6
H.Lhota 1:3
|
V.Losenice10:0
Kámen 1:7
Sešlost 5:3
|
Druhanov
|
V.Losenice 12:1
Kámen 2:4
Sešlost 3:0
|
D. Město 14:2
Zlodějka 4:7
Litrpůl 3:10
|
Kejžlice 4:3SN
Zboží 7:5
Pivo 5:2
|
Montraz 0:6
Kunemil 6:3
Kadlečák 11:3
|
D.Březinka 2:4
H.Lhota1:8
Žabinec5:3
|
Pivo
|
Zboží 1:8
D.Březinka 5:7
Kejžlice 1:13
|
Kunemil 1:4
Kadlečák 5:4
Montraz 2:8
|
H.Lhota 1:7
Žabinec 5:1
Druhanov 2:5
|
Sešlost 3:2
V.Losenice 3:1
Kámen 4:8
|
Litrpůl 6:5
D.Město 3:0
Zlodějka 3:13
|
V.Losenice
|
Druhanov 1:12
H.Lhota 2:13
Žabinec 0:5
|
Kámen 1:12
Sešlost 1:8
D.Březinka 3:13
|
Zlodějka 4:15
Litrpůl 1:8
D.Město 3:6
|
Zboží 3:13
Pivo 3:1
Kejžlice 3:8
|
Kunemil 0:10
Kadlečák 0:8
Montraz0:13
|
D.Město
|
Montraz 1:20
Kunemil 1:3
Kadlečák 3:5
|
Druhanov 2:14
H.Lhota 2:9
Žabinec 3:6
|
Kámen 3:14
Sešlost 2:4
V.Losenice 6:3
|
Zlodějka 3:7
Litrpůl 4:5
D.Březinka 4:11
|
Zboží 1:4
Pivo 0:3
Kejžlice
|
Sešlost
|
H.Lhota 1:5
Žabinec 3:4SN
Druhanov 0:3
|
D.Březinka 1:9
V.Losenice 8:1
Kámen 0:3
|
Litrpůl 6:4
D.Město 4:2
Zlodějka1:8
|
Pivo 2:3
Kejžlice 2:5
Zboží
|
Kadlečák 4:2
Montraz 3:6
Kunemil3:5
|
Kejžlice
|
D.Březinka 1:9
Zboží 7:2
Pivo 13:1
|
Montraz 2:6
Kunemil 6:0
Kadlečák 1:3
|
Druhanov 3:4SN
H.Lhota 1:7
Žabinec 5:3
|
Kámen 7:6
Sešlost 5:2
V.Losenice 8:3
|
Zlodějka 3:5
Litrpůl 1:4
D.Město
|
SN - samostatné nájezdy při nerozhodném výsledku
span style=